+ 420 608 826 875
www.jezdeckyklubas.cz

Ohlédnutí za sezonou 2017

Hobby závody Krásná – 4.listopadu

Edita Švarcová a Carmen

Štafetový parkur (ve dvojici s A. Šambergerovou) – 2.místo

Parkur do 90cm – 6.místo

Agáta Šambergerová a Cham

Parkur do 50cm – 3.místo

Štafetový parkur (ve dvojici s E. Švarcovou) – 2.místo

Natálie Nová a Cham

Jízda zručnosti – všichni účastnící byli ocenění 1.místem (poprvé zajela bez vodiče :) )

Hubertova jízda Doubrava – 28.října

Jakub Muška a Luky

Dostih – 1.místo

III. Hubertova jízda – 21.řijna

Jakub Muška a Luky

Dostih – 1.místo

Edita Švarcová a Carmen (master)

Nejkrásnější dvojice

Natálie Burgerová a Calvin

Aneta Wunderlichová a Rigoletto (liška)

Martina Walchetsederová a La Vinia

Hobby závody JS Gabrielka – 8.října

Natálie Nová a Cham

Jízda zručnosti s vodičem – 4.místo

Agáta Šambergerová a Cham

Jízda zručnosti bez vodiče

Parkur do 50cm

Hobby závody Stará Role – 30.září

Edita Švarcová a Carmen

Parkur 70cm – 4.místo

80cm

Přespolní běh Jilmovou Oborou – 26.července

Jakub Muška a Luky

1.místo

Prorodeo tour 2017 / Pink Day – 19.-20.července

Jakub Muška a Luky

Team Penning

Ranch Sorting

Trailer loading

WPC & SPH Show Nebanice 2017 – 22.července

Edita Švarcová a Carmen

Parkur na styl – 1.místo

Agáta Šambergerová a Cham

Mladý vystavovatel – 6.místo

Lead Rein – 2.místo

Parkur do 40cm

Natálie Nová a Turka

Mladý vystavovatel – 6.místo

Lead Rein  -  6.místo

Parkur do 40cm s vodičem – 3.místo

Hobby závody Krásná – 1. července

Natálie Nová a Čat

Jízda zručnosti – společné 1.místo s ostatními

Štafeta 50cm – 3.místo

Natálie Burgerová a Komtess

Jízda zručnosti – společné 1.místo s ostatními

Kombinovaná soutěž parkur+drezura na styl

Štafeta 50cm – 6.místo

Agáta Šambergerová a Čat

Jízda zručnosti – společné 1.místo s ostatními

Kombinovaná soutěž parkur+drezura na styl – 2.místo

Štafeta 50cm – 2.místo

Hobby závody Stružná – 28.května

Edita Švarcová a Carmen

Parkur do 70cm: 10.místo

Parkur do 90cm: 3.místo

Májový Prima Cup 2017 – 20.května

Natálie Burgerová a Komtess

Mladý vystavovatel: 2.místo

First Ridden

Jízda zručnosti

Barrely

Slalom

Celkové umístění v nejstarší kategorii: 3.místo

Agáta Šambergerová a Cham

Mladý vystavovatel: 2.místo

Lead Rein: 1.místo

Jízda zručnosti

Barrely: 1.místo

Slalom: 1.místo

Celkové umístění v nejmladší kategorii: 1.místo (jeden bodík chyběl k vítězství ve všech kategoriích)

Natálie Nová a Lady

Mladý vystavovatel: 1.místo

Lead Rein: 3.místo

Slalom

Barrely

Jízda zručnosti: 4.místo

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>